Press enter to see results or esc to cancel.

Zabiegi medycyny estetycznej dla Panny Młodej

Jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej warto wykonać przed ślubem?

Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, który zapamiętuje się na zawsze. Jest też utrwalony w postaci zdjęć i filmów. Dlatego każdej Pannie Młodej zależy na tym, aby w tym dniu wyglądać pięknie – być może nawet najpiękniej w całym swoim życiu – i tak zostać zapamiętaną. Na wiele miesięcy przed tą wielką datą zarezerwowane są już wizyty u makijażystki, fryzjerki czy stylistki paznokci. Można też rozważyć poddanie się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. To pozwoli polepszyć kondycję skóry i w ten sposób naturalnie poprawić jej wygląd.

W dniu ślubu wyglądaj jak bogini!

Poniżej przedstawiam kilka zabiegów, które według mnie warto wykonać przed ślubem. To Ty możesz stać się ozdobą swojej sukni ślubnej, a nie ona Twoją :)

  • Peeling medyczny (dermopeeling) – to metoda oczyszczania naskórka za pomocą specjalnych substancji chemicznych o silnym działaniu złuszczającym. Peeling chemiczny oczyszcza i wygładza, ale także regeneruje skórę. Pomaga usunąć przebarwienia, pozbyć się nierówności i wyprysków, a nawet delikatnie wygładza zmarszczki. Zabieg ten warto wykonywać w kilku sesjach, aby efekt był wyraźniejszy. Ale oczywiście nie przed samym ślubem! Najlepiej zająć się tym przynajmniej na kilka tygodni przed tą datą.
  • Mezoterapia igłowa – zabieg pielęgnacyjny, który umożliwia intensywne nawilżenie i ujędrnienie skóry. Odświeża ją i odżywia, a jej lepsza kondycja przekłada się naturalnie na lepszy wygląd. Podobnie jak w przypadku peelingów, na mezoterapię warto się zdecydować przynajmniej na kilka tygodni przed ślubem.
  • Zabiegi wyszczuplające – jest ich bardzo wiele i najlepiej dobierać je indywidualnie. Jeśli chcesz, aby Twoje ciało prezentowało się w sukni ślubnej perfekcyjnie, możesz rozważyć np. endermologię (specjalny masaż wyszczuplający), lipolizę ultradźwiękową, redukcję tkanki tłuszczowej metodą Onda (z użyciem mikrofal) lub wyszczuplanie laserowe. Oczywiście wybierając suknię ślubną dobiera się ją do sylwetki i można to zrobić bardzo precyzyjnie. Np. jeśli szukasz sukien ślubnych w Łodzi na dowolny rozmiar, to na pewno znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego, jaki masz typ sylwetki. Jeśli jednak postanowisz trochę pomóc naturze, to jeden z powyższych zabiegów może się sprawdzić doskonale.

Chętnie doradzę, jakie jeszcze zabiegi można wykonać, aby upiększyć swoje ciało przed ślubem. Powiedz mi czego oczekujesz, a ja pomogę Ci to osiągnąć. Napisz do mnie – zapraszam!

Komentarze

Zostaw komentarz

Hanna Dąbrowska

Pasjonatka zagadnień związanych z medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną. Miłośniczka górskich wypraw i nowych gadżetów.